Valmistus

Konepajatyöt ja tarjouslaskenta

Teemu Kangas
040 142 7999
teemu.kangas@elcoline.fi

Konepaja työnjohto

Jani Nikula
040-140 6888


Asennus

Asennustyöt ja tarjouslaskenta

Matti Käki
040 563 7455
matti.kaki@elcoline.fi

Asennustyöt

Reijo Metso
041 317 7517
reijo.metso@elcoline.fi

Asennusvarasto

Tapani Mikkola
040 524 5353
tapani.mikkola@elcoline.fi

SVS Supervise Service Oy
Asennusvarasto
Voikkaa Business Area
Myllytie 10, 45910 Voikkaa

Aluepäällikkö Riihimäki

Kimmo Simola
040 7095 460
kimmo.simola@elcoline.fi


Talous ja hallinto

Laskutus, osto- ja myyntireskontra sekä palkkalaskenta

Kirsi Vauhkonen
044 258 2426
kirsi.vauhkonen@elcoline.fi

Laatu- ja Aluepäällikkö

Mikko Patjas
040 832 9364
mikko.patjas@elcoline.fi